Ağız ve
Diş Sağlığı

Deneyimli sağlık personeli ve modern teknoloji ile donatılan bu bölüm, hızlı teşhis ve tedavi ile övgü almaktadır.

Bilgi ve Randevu Hattı

e-Hizmetler

Ağız ve Diş Sağlığı

Modern tıbbın gerektirdiği teknolojik ekipmanla donatılan bu bölümümüz, deneyimli sağlık personeli sayesinde teşhis ve tedavi uygulamalarındaki hızıyla övgü almaktadır.

Kişiye özel çözümler üretilirken, ağız ve diş sağlığında mutlak olan koruyucu hekimlik anlayışı benimsenmiştir. Bu doğrultuda hastalarımızı bilgilendirecek ve bilinçlendirecek çalışmalar yapılmaktadır.

Ağız ve Diş Sağlığı

Nedir?

Modern tıbbın gerektirdiği teknolojik ekipmanla donatılan bu bölümümüz, deneyimli sağlık personeli sayesinde teşhis ve tedavi uygulamalarındaki hızıyla övgü almaktadır. Kişiye özel çözümler üretilirken, ağız ve diş sağlığında mutlak olan koruyucu hekimlik anlayışı benimsenmiştir. Bu doğrultuda hastalarımızı bilgilendirecek ve bilinçlendirecek çalışmalar yapılmaktadır.

Medikent
Ağız ve Diş Sağlığı:
Gülüşünüz
Bizim İçin Önemli!

Sağlıklı Gülüşler Medikent'te Başlar!

Gülüşünüz, sağlığınızın bir yansımasıdır ve Medikent Ağız ve Diş Sağlığı birimi olarak sizin gülüşünüze değer veriyoruz. Deneyimli diş hekimlerimiz ve modern tesislerimizle, ağız ve diş sağlığınızı korumak için buradayız. Ağız ve diş sağlığınıza önem veriyorsanız, hemen randevu alın ve güvenli ellerde gülüşünüzü koruyun!

İLGİLİ BİRİMLER