Tıbbi Birimler

Uzman personel ve modern ekipmanlarla en iyi sağlık hizmetini sunmak için buradayız.

Bilgi ve Randevu Hattı

e-Randevu

Sağlığınız İçin

Her birim, hastalarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet vermek ve sağlık sorunlarını en etkili şekilde çözmek amacıyla tasarlanmıştır.

Online ve hızlı randevu seçeneği, hastalarımıza hızlı ve kolay bir şekilde sağlık randevuları ayarlama imkanı sunar

Muayene

Muayene hizmetimiz, deneyimli doktorlarımız tarafından hastalarımıza en yüksek standartlarda sağlık değerlendirmesi ve tedavi sunmak amacıyla sunulmaktadır.

İleri Teknoloji

İleri teknolojili cihazlarımız, hastalarımıza en gelişmiş ve kesin teşhisleri sağlama, tedavi süreçlerini optimize etme ve en iyi sonuçları elde etme konusunda yardımcı olmaktadır.

TIBBİ BİRİMLER

Tıbbi birimlerimiz, uzman personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmak için buradayız.
CERRAHİ BİRİMLER

Bölümün uzman hekimleri, teşhis veya tedavi amaçlı başvuran tüm hastaları öncelikle kapsamlı bir tıbbı sorgu ve muayeneden geçirir, ardından gerekli süreçleri planlayarak diğer branş hekimleriyle multidisipliner bir yaklaşım çerçevesinde değerlendirmeler yapar.

DAHİLİ BİRİMLER

Uzman kadrosuyla polikliniklerde çalışmalarını sürdüren dahili birimlerimiz, teşhis ve tedavinin yanı sıra hastalıklardan korumaya yönelik uygulamaları için de tüm branşlarla sıkı bir işbirliği halindedir. Bu bölüm, modern tıbbın tüm araçlarını, sağlık sorunlarına çözümler üretmek için kullanır.

TANI ÜNİTELERİ

Modern tıbbın ürünü gelişmiş radyolojik cihazların kullanıldığı bu bölümde tüm görüntüleme işlemleri hızlıca yapılmakta ve sonuçlar, klinik ve polikliniklere anında iletilmektedir. Radyoloji bölümü, teşhis ve tedavi amaçlı tüm talepleri karşılayabilecek teknik donanıma ve deneyimli kadroya sahiptir.

İLETİŞİME GEÇ

Adres

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz / KIRKLARELİ

Çalışma Saatleri

Poliklinikler:08.30-17:30
Acil: 7/24

Telefon

Online Randevu

Mesajınız

Mesaj Bırakın, İlgili Birim Dönüş Sağlasın.

  Hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda etkili hizmetler

  Hastanemiz yenilik, işbirliği, hizmet mükemmelliği, çeşitlilik ve hasta güvenliğine bağlılık yoluyla tüm topluluğumuzun sağlığını iyileştirmek için en yüksek kalitede bakımı sağlar

  Tanı hizmetleri
  Cerrahi hizmetleri
  Laboratuvar hizmetleri

  Hastane Hizmetlerimiz

  Sizin sağlığınız için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.