TANI
ÜNİTELERİ

Tıbbi teşhis, tedavi ve hasta bakımında kullandığımız cihazlar, uluslararası alanda tanınmış ve başarısı kanıtlanmış önde gelen markaların ürünlerinden seçilmektedir.

Tıbbi Tanı Üniteleri

Hasta güvenliği açısından özenle seçilmiş olan bu cihazlar, en güncel teknolojiyi ve yüksek standartları temsil etmektedir.
Yaklaşımımız

Hasta odaklı yaklaşım, tıbbi hizmetlerimizin merkezinde yer almaktadır. Her hasta, bireysel ihtiyaçlarına özenle değer verilerek, saygı, şefkat ve profesyonellik çerçevesinde tedavi edilir. Hasta memnuniyeti ve sağlığı, çalışmalarımızın temel önceliğidir ve her adımda hasta konforu ve iyileşme süreci en üst düzeyde tutulur.

Sorumluluğumuz

Görüntüleme birimlerimiz, sağlığınız için gerekli tüm tedbirleri alarak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruma sorumluluğunun bilincindedir. Bu bilinçle hareket ederek, en güvenli ortamı sağlamak adına özenle çalışmaktadır.

Teknoloji

Hasta güvenliği açısından özenle seçilmiş olan bu cihazlar, en güncel teknolojiyi ve yüksek standartları temsil etmektedir.

Erken Teşhis Hayat KurtarırCheck Up Paketleri

Profesyonel ekibiyle sağlığınıza ve yeniliğe odaklı olarak gelişen Medikent Hastanesi size güvenle sağlık hizmeti vermektedir.

Hızlı ve Güvenilir Sonuçlar
Erken Teşhis Hayat Kurtarır
Kendinize Bir İyilik Yapıni Bugün Check-up Randevusu Alın.

TANI ÜNİTELERİ

[products limit=”9″ columns=”3″ orderby=”popularity” ]

Laboratuvar

Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendine görev edinen Özel Medikent Hastanesi Merkez Laboratuvarı, laboratuvarcılık alanında kendini yenileyen bir vizyon ile kalite değerlerini önde tutan bir kurum olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Biyokimya
Hematoloji
Mikrobiyoloji

Gastroenteroloji ve Endoskopi

Gastroenteroloji ve Endoskopi, sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde kullanılan, sindirim sistemi organlarına yönelik görüntüleme ve cerrahi olmayan invaziv yöntemleri içeren tıbbi uzmanlık alanıdır.

Endoskopi
Gastroskopi
Kolonoskopi

Check-Up Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibiyle sağlığınıza ve yeniliğe odaklı olarak gelişen Medikent Hastanesi size güvenle sağlık hizmeti vermektedir.Check-up, olası hastalıkları erken dönemde teşhis ederek kişinin sağlıklı kalmasını hedefler.

Nörolojik Check Up
VIP Check Up
40 Yaş Altı Check Up

Kan Transfüzyon Hizmetleri

Kan Transfüzyon merkezi; tedavi gören hastaya ihtiyacı olan tam kan veya kan bileşeni nakli olarak tanımlanabilir
Kan transfüzyonu birimimiz hastalar için gereken kan ve kan bileşenlerini tedarik etmektedir.

Bileşenlerinin hazırlanması
Saklanması
Gerekli testler

Radyoloji

Modern tıbbın ürünü gelişmiş radyolojik cihazların kullanıldığı bu bölümde tüm görüntüleme işlemleri hızlıca yapılmakta ve sonuçlar, klinik ve polikliniklere anında iletilmektedir. Teşhis ve tedavi amaçlı tüm talepleri karşılayabilecek teknik donanıma ve deneyimli kadroya sahiptir.

Dijital röntgen
Mammografi
3 Tesla MR

TIBBİ TEKNOLOJİLER

Özel Medikent Hastanesi Radyoloji biriminde vücut içi görüntüleme için radyasyon olmadan ses dalgaları ile görüntülemeye imkan sağlayan ultrason cihazları kullanılmaktadır.

TUR-MESANE
TUR-P
THULEP

Üroflowmetre

İdrar akımının hızını, şeklini ve miktarını gösteren ÜROFLOWMETRİ testi hastanemizde uzman hekim denetiminde yapılmaktadır. İdrar kesesine ait nedenlerle ve ya idrar kesesinin çıkışından sonraki hastalıklarda (prostat hipertrofisi, üretra darlıkları gibi) bozulmuş olan işeme fonksiyonunun araştırılmasında kullanılır.

Maximum Flow Rate-Fmean
Mean Flow Rate -Fmean
Vtime)