Dr. Hülya SADIK

Acil Servis

İletişim

E-randevu

Dr. Hülya SADIK

Acil Servis

Dr. Hülya Sadık, 21 Mart 1990 tarihinde Gümülcine, Yunanistan’da doğmuş ve tıp eğitimini Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde almıştır. İngilizce ve Yunanca dillerine hakimdir.

Meslek kariyerinin önemli bir bölümünü acil servis alanında geçirmiştir. Dr. Hülya Sadık, Türk Tabipler Birliği üyesidir ve sürekli mesleki gelişime önem vererek Deney Hayvanları İle Çalışma Sertifikası gibi kurslara katılmıştır.

Şu an acil serviste görev yapmakta olup, acil sağlık hizmetlerine yönelik kritik anlarda uzmanlaşmış bir profesyoneldir. Bilgi birikimi ve hızlı tepki verme yeteneği ile hastaların acil ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur in accumsan nunc. Integer non leo ac nisl malesuada rhoncus sed tempus turpis. Ut aliquet ligula risus, vel lacinia diam congue in. Nulla ut massa eget mauris condimentum maximus in et tellus. Nulla at aliquam neque. Maecenas consequat vestibulum neque, at scelerisque augue auctor rhoncus. Aliquam auctor semper urna quis ultrices. Proin pretium urna nec pretium egestas.

Dr. Hülya SADIK
Acil Servis

Detaylı bilgiler

Eğitim

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi 

Çalıştığı Kurumlar
Diğer Bilgiler

Doğum Yeri
Gümülcine / Yunanistan

Doğum Tarihi
21 Mart 1990

Medeni Hâli
Evli

Yabancı Dil
Yunanca, İngilizce