Op. Dr. Turgay YÜCEL

İletişim

E-randevu

Op. Dr. Turgay YÜCEL

Medikal Direktör / Mesul Müdür

Opr. Dr. Turgay YÜCEL İstanbul’da doğmuştur. Tıp eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra uzmanlık eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi’nde almıştır. Tıp kariyerine başladıktan sonra, Şanlı Urfa Devlet Hastanesi ve Lüleburgaz Devlet Hastanesi gibi çeşitli sağlık kurumlarında uzun yıllar boyunca çalışmıştır.

Uzmanlık alanındaki bilgi ve deneyimi ile Turgay Yücel, sağlık alanında önemli bir rol oynamış ve birçok hastaya yardımcı olmuştur. Özel Medikent Hastanesi’nde Medikal Direktör ve Mesul Müdür olarak görev yaparak hastane yönetiminde de etkili bir rol üstlenmektedir.

Turgay Yücel, İngilizce gibi yabancı dilleri de bilerek uluslararası düzeyde iletişim kurabilme yeteneğine sahiptir. Kendisi evlidir.

Turgay Yücel, tıp alanındaki bilgi ve deneyimini hastalarının sağlığını koruma ve tedavi etme amacıyla kullanmış, sağlık sektöründeki katkılarıyla tanınan bir sağlık profesyonelidir.

Hayatın içindeki her birey, benzersiz bir hastalık hikayesine sahiptir ve her hikaye, sabır ve empatiyle dinlenmeyi, bilgi ve deneyimle tedavi edilmeyi hak eder. Doktorluk, bu hikayelerin anlatıcısı ve sağlık yolculuğunun rehberidir. Her hasta, birinci önceliğimizdir, sağlığı ise en değerli hazinelerimizden biridir.

Op. Dr. Turgay Yücel
Medikal Direktör / Mesul Müdür

Detaylı bilgiler

Eğitim
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1974-1980
İstanbul Tıp Fakültesi (uzmanlık) 1981-1985
Çalıştığı Kurumlar
Şanlıurfa Devlet Hastanesi 1986 – 1988
Lüleburgaz Devlet Hastanesi 1988-2008
Özel Medikent Hastanesi 2008 –
İletişim

turgay.yucel@medikent.com.tr
drturgayyucel@gmail.com

Diğer Bilgiler

Doğum Yeri
İstanbul

Doğum Tarihi
aa.bb.cccc

Medeni Hâli
Evli

Yabancı Dil
İngilizce