Laparoskopik Parsiyel Nefrektomi

Bilgi ve Randevu Hattı

e-Hizmetler

Laparoskopik Parsiyel Nefrektomi

Böbreğin tamamının çıkarılmasıdır. Diğer böbrek çıkarılan böbreğin tüm fonksiyonlarını üstlenecektir. Gövdenin ön bölümünde kaburgaların 2-3 cm altından kaburgalara paralel 25-35 cm.lik bir kesi ile operasyon gerçekleştirilir. Operasyon başlangıcında mesaneye bir kateter ve bitiminde operasyon bölgesine bir dren yerleştirilir.

LAPAROSKOPİK PARSİYEL NEFREKTOMİ

Tedavi

Böbreğin tamamının çıkarılmasıdır. Diğer böbrek çıkarılan böbreğin tüm fonksiyonlarını üstlenecektir. Gövdenin ön bölümünde kaburgaların 2-3 cm altından kaburgalara paralel 25-35 cm’lik bir kesi ile operasyon gerçekleştirilir. Operasyon başlangıcında mesaneye bir kateter ve bitiminde operasyon bölgesine bir dren yerleştirilir.

Medikent Laparoskopik Parsiyel Nefrektomi: Böbreğinizi Korurken Hızlı İyileşin!

Modern Cerrahi ile Sağlığınıza Saygı!

Medikent Laparoskopik Parsiyel Nefrektomi birimi olarak, böbrek cerrahisi alanında modern ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Deneyimli cerrahlarımız ve laparoskopik cerrahi tekniklerimizle, böbreğinizi korurken minimal invaziv bir yaklaşım sağlıyoruz. Hızlı iyileşme ve etkili sonuçlar için hemen bizimle iletişime geçin ve laparoskopik parsiyel nefrektomi randevunuzu alın!

İLGİLİ BİRİMLER